KKTC Araba Kiralama

ercan havalimani arac kiralamaKKTC’de oto kiralama, Kıbrıs’ı gezip görebilmek ve keşfetmek için en kolay ve ekonomik yoldur. KKTC’nin sadece büyük şehirlerinde toplu taşıma hizmeti verilmektedir. Bu hizmetten faydalanabilmek için ise otobüs veya dolmuşların kalkış saatlerini beklemek durumundasınız. Kıbrıs oto kiralama ile istediğiniz yere istediğiniz saatte gitme imkanına sahip olursunuz. Üstelik de çok uygun fiyatlarla.

Kıbrıs’ta oto kiralamak için geçerli bir sürüş ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir. Unutulmaması gereken diğer bir önemli etken ise KKTC’de trafiğin soldan akıyor olmasıdır. Trafiğin sol şeritten akması yollardaki araç yoğunluğunun çok olmamasından dolayı büyük bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Sol trafikten kiralık araç kullanmakta zorluk çekeceğini düşünen müşterilerimize, otomatik vites araba kiralamalarını öneririz. Böylece sol el ile vites değiştirmek zorunda kalınmayacaktır.

Araba kiralama sözleşmesine 2. şoförü de ücretsiz olarak ekleyebiliriz. KKTC’de oto kiralamak için 24 saat hizmet veren çağrı departmanımızı arayarak rezervasyon yaptırabilirisniz. Teslim yeri Ercan Havalimanı ise uçuş bilgilerinizi doğru vermiş olduğunuzdan emin olunuz.

Telif Hakkı © 2024 Trip Rent a Car. Tüm Hakları Saklıdır.
Kıbrıs Oto Kiralama bir Trip Rent a Car markasıdır...
gorunum-tasarim

Kıbrıs Oto kiralama

Kıbrıs rent a car

Kıbrıs Araç kiralama firması. 2016 model lüks kiralık arabalar. Havalimanında ücretsiz teslim oto kiralama.

Rezervasyon : 0533 866 60 60

Kıbrısda araç kiralama için Trip Rent a Car güvencesi ve garantisiyle rahat bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.