Magosa Oto Kiralama

car rental key

Kıbrıs Magosa'da araç kiralama, şehri özgürce gezip görebilmenin en kolay ve en ekonomik yoludur. Gazimağusa bölgesinde kalan ve araba kiralamak isteyen müşterilerimiz, kiralık araçlarını Magosa şube ofisimizden veya kaldıkları otel veya adresten alabilirler. Bu hizmet için bize ulaşmanız yeterli. Magosa oto kiralama servisimizi 24 saat arayabilirsiniz. Magosa şehri ve çevresindeki otellere ücretsiz kiralık oto teslimi ve iadesi yapıyoruz. İstedğiniz her marka ve model aracı adresinize getiriyoruz.

Kiralık araba filomuzda ihtiyacınıza uygun bir araç mutlaka vardır. Ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar olan araçlarımızı web sitemizden de inceleyebilirsiniz. İsteğiniz model arabayı Kıbrıs’a gelmeden önce ayırtabilir veya geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Böylece Kıbrıs adasına geldikten sonra araçsız kalmazsınız. Mağusa Kıbrıs’ın tarihi bir şehridir ve gezilip görülecek çok güzel ve özel tarihi yapıtları vardır. Gazimağusa bölgesini çevreleyen surlar, gemi limanı, Othello kalesi, Saint Barnabas manastırı, Salamis Harabeleri ziyaret edebileceğiniz yerlerden sadece birkaç tanesi. Bu yerlere gidebilmenin en ucuz şekli Magosa’da oto kiralamaktır. 

Neden Gazimağusa oto kiralama hizmeti?

Çünkü Gazimağusa bölgesinde toplu taşıma, Kuzey Kıbrıs genelinde olduğu gibi çok gelişmiş değildir. Şehir içindeki dolmuşlar sadece belirli güzergahta taşıma yapmaktadır. Otobüsler ise çevre köylere ve büyük şehirlere düzenli sefer yapmaktadır. Bunun için otobüslerin kalkış saatini beklemek durumundasınız. Magosa bölgesinde araç kiralama, bölgeyi gezip keşfetmek için en ideal yoldur. Kıbrıs Magosa'da faaliyet gösteren oto kiralama firmamız, magosa şube ofisinden tüm mağusa şehir içine ve bölge otellerine ücretsiz arac kiralama hizmeti vermektedir.
Magosa araç kiralama servisimiz için lütfen bizi arayın…

İrtibat numarası : 0533 866 60 60 (7 gün / 24 saat) 

Telif Hakkı © 2024 Trip Rent a Car. Tüm Hakları Saklıdır.
Kıbrıs Oto Kiralama bir Trip Rent a Car markasıdır...
gorunum-tasarim

Kıbrıs Oto kiralama

Kıbrıs rent a car

Kıbrıs Araç kiralama firması. 2016 model lüks kiralık arabalar. Havalimanında ücretsiz teslim oto kiralama.

Rezervasyon : 0533 866 60 60

Kıbrısda araç kiralama için Trip Rent a Car güvencesi ve garantisiyle rahat bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.