Lefkoşa Araba Kiralama

car rental keyLefkoşa 'da araç kiralamak Kıbrıs’ın başkentini gezmenin en ekonomik yoludur. Lefkoşa 'ya gelen ziyaretçilerin çoğu kısa iş ziyareti için gelen kişilerdir. KKTC 'nin başkenti olan şehir denize yakın değildir ve çok fazla otel yoktur fakat oldukça lüks casino hotelleri yer almaktadır.

Lefkoşa Şehri bügüne dek dünyanın tek bölünmüş başkenti olma özelliğini taşımaktadır. Lefkoşa 'nın yiğitler burcu noktasından, hem Türk tarafı hem de rum tarafı görülebilmektedir ve turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerin başında gelmektedir. Lefkoşa 'nın diğer sınır kapılarını da ziyaret etmenizi öneririz. Sınır kapıları, Metehan sınır kapısı (araçla geçiş), Lokmacı sınır kapısı ve Ledra Palace sınır kapılarıdır. Şehrin alışveriş merkezi olan arasta çarşısı, yerli halkın en çok tercih ettiği dereboyu caddesi, Kıbrıs kültürünü yansıtan Büyük Han Lefkoşa’da ziyaret edilmesi  gereken yerler arasındadır. Lefkoşa 'daki katliamın yapıldığı Barbarlık müzesi de yine Lefkoşa’nın dereboyu sokağındadır.
Lefkoşa oto kiralama hizmetimizden faydalanarak tüm bu yerlere en ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz. Kiralık arac ile, başkent Lefkoşa’yı rahatça gezip keşfedebilirsiniz.

Lefkoşa Araç Kiralama Hizmetimiz

Lefkoşa arac kiralama hizmetini firmamızdan sağlayabilirsiniz. Lefkoşa 'da oto kiralamak isteyen müşterilerimiz bizi 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden arayabilirler. Kuzey Kıbrıs 'ın genelinde olduğu gibi Lefkoşa şehrinde de toplu taşıma çok gelişmiş değildir. Şehir içinde dolmuşlar sadece belirli güzergahlarda yolcu taşımaktadırlar. Bundan dolayı Kıbrıs 'ın başkenti Lefkoşa’yı tam anlamıyla gezip görebilmeniz için Lefkoşa 'da araç kiralama servisimizden faydalanabilirisiniz. Kıbrıs Oto Kiralama servisi olarak ofisimiz ve otoparkımız havalimanındadır fakat Lefkoşa 'ya ücretsiz olarak kiralık araba teslim ediyoruz. Lefkoşa 'ya sadece 15 dakika uzaklıktayız. Kiralık aracınızı Lefkoşa 'da alıp Girne 'de veya Ercan Havaalanında da teslim edebilirsiniz.

Lefkoşa 'da rent a car hizmeti için lütfen bizi arayınız, 24 saat  size hizmet veren çağrı merkezimiz; 0533 866 60 60. 

Telif Hakkı © 2024 Trip Rent a Car. Tüm Hakları Saklıdır.
Kıbrıs Oto Kiralama bir Trip Rent a Car markasıdır...
gorunum-tasarim

Kıbrıs Oto kiralama

Kıbrıs rent a car

Kıbrıs Araç kiralama firması. 2016 model lüks kiralık arabalar. Havalimanında ücretsiz teslim oto kiralama.

Rezervasyon : 0533 866 60 60

Kıbrısda araç kiralama için Trip Rent a Car güvencesi ve garantisiyle rahat bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.