Kıbrıs Rent A Car

car rental keyKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyette olan Kıbrıs rent a car firması olarak, ülke genelindeki tüm kiralık araç ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla araç filomuzu her geçen yıl yenileyerek ve kiralık arabalarımızı en yüksek standartlarda tutarak müşteri memnuniyetine maksimum özen gösteriyoruz.

Kıbrıs adasında araba kiralama ihtiyacınız varsa bizimle 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Ercan havalimanı (airport) dahil KKTC genelinde tüm şehirlerinde ve otellerinde kiralık oto hizmeti veriyoruz. Şirketimizin ana ofisi Kıbrıs adasının kalbi olan Girne şehri 'ndedir. Şube ofisimiz ise Gazimağusa bölgesindedir. Ercan Havalimanında ise 24 saat hizmet veren bir personelimiz vardır. Bu da şu demek demek oluyor ki, Kıbrıs'ta araç kiralama konusundaki tüm ihtiyaçlarınız firmamız tarafından karşılanabilmektedir. KKTC rent a car size bir telefon uzaklığında.

İsterseniz kiralık arabanızı Girne ’de alıp Magosa ofisimizde veya Ercan Havaliman'ında bırakabilirsiniz. Ercan Havalimanı ’nda da kesintisiz oto kiralama hizmeti sağlıyoruz. Ercan Havalimanı rent a car hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz, çağrı merkezimizi önceden arayıp uçak iniş detaylarını vererek kiralık araçlarını ücretsiz olarak Ercan Havalimanı ’nda teslim alabilirler. Alandaki personelimiz sizi gelen yolcu kapısında üzerinde isminiz yazılı levha ile karşılayıp arabanızı teslim edecektir. KKTC araç kiralama için her türlü sorularınızı kiralık arabayı size teslim eden personelimize sorabilirsiniz.

Kıbrıs 'ta rent a car hizmetimiz

Kuzey Kıbrıs genelinde araba kiralama için yanınızda sadece geçerli bir sürüş ehliyeti ve nüfus cüzdanınız veya pasaportunuzun olması yeterli olacaktır. Bilinmesi gerekir ki, kiralık arabayı sadece araç kiralama sözleşmesinde ismi yazan kişiler kullanabilir ve aracı en fazla 2 kişi kullanabilir. Turkiye Cumhuriyeti ehliyeti ile araç kullanabilirsiniz.

KKTC deki kiralık arabalarımızın tümü full sigortalıdır. Size verilen araba fiyatına sigorta, KDV ve limitsiz kilometre sürüşü dahildir. KKTC yol haritasını da araçta bulabilirsiniz.

Kiralık aracınızın deposu doldurulması yönünde özel istek olmadığı süre çeyrek depo yakıt ile teslim edilir ve yine aynı şekilde geri alınır. İade yapılırken araçta daha fazla yakıt olsa bile benzin iadesi yapılmaz. Ödemelerinizi aracı teslim aldığınız yerde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kıbrıs adasına gelmeden kapora veya Kıbrıs araç kiralama için ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz, mail order sistemimizden yararlanarak ödemeyi gerçekleştirebilirler.

Telif Hakkı © 2024 Trip Rent a Car. Tüm Hakları Saklıdır.
Kıbrıs Oto Kiralama bir Trip Rent a Car markasıdır...
gorunum-tasarim

Kıbrıs Oto kiralama

Kıbrıs rent a car

Kıbrıs Araç kiralama firması. 2016 model lüks kiralık arabalar. Havalimanında ücretsiz teslim oto kiralama.

Rezervasyon : 0533 866 60 60

Kıbrısda araç kiralama için Trip Rent a Car güvencesi ve garantisiyle rahat bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.