KKTC Kiralık OTO

car rental keyKKTC Araba  kiralama  hizmeti konusunda Kuzey Kıbrıs genelinde ulaşımın gelişmiş olmamasından dolayı en uygun ulaşım şekli olarak kullanılmaktadır. Araç kiralama Kıbrıs'ta çok popülerdir. Aynı zamanda kiralık arac ile kimseye bağlı kalmaksızın canınız istediği zaman istediğiniz yere en ekonomik şekilde gidebilirsiniz.

Kıbrıs adasında araç kiralayabilmek için yaşadığınız ülkenin sürüş ehliyeti ve pasapotunuzun yanınızda olması gerekmektedir. Bunun yanında 25 yaşından da gün almış olmalısınız. Aksi takdirde sigorta kapsam dışı kalırsınız. 

KKTC genelide kiralık otomobilinizi nereden teslim alacağınıza da siz karar verebilirsiniz. İsterseniz Kıbrıs Ercan Havaalanı araç kiralama hizmetimizden faydalanarak arabanızı ücretsiz olarak alanda teslim alabilir veya isterseniz Kıbrıs oto kiralama ile arabanızı kaldığınız otele veya adrese getirebiliriz. Aynı zamanda aracı herhangi bir adreste teslim alabilir, kira bitiminde farklı bir yerde de iade edebilirsiniz.

Ercan Havaalanı ofisimiz yanında, merkez ofisimiz Girne bölgesinde bulunmaktadır. Gazimağusa şube ofisimiz ile de bölgede oto kiralamak isteyen müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kuzey Kıbrıs genelinde araç kiralama servisi

Tüm ada genelinde rent a car servisimiz vardır ve teslimlerimiz yanında iadelerimiz de ücretsizdir. Kıbrıs kiralık araba filomuzda istediğiniz her marka ve model aracı bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey www.kibristaotokiralama.com adresini ziyaret etmek ve tercih ettiğiniz aracı seçtikten sonra rezervasyon yapmak.

Ercan Havalimanındaki araç kiralama hizmetimizdeki en uygun fiyatlarımız için detaylı bilgiyi 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden alabilirisiniz.

KKTC oto kiralama için zaman zaman uyguladığımız size özel promosyonlu fiyatlarımızı sitemizin ana sayfasından takip edebilirsiniz.

Promosyonlu fiyatlarımız daha çok KASIM ve MART ayları arasında olmaktadır.   

Telif Hakkı © 2024 Trip Rent a Car. Tüm Hakları Saklıdır.
Kıbrıs Oto Kiralama bir Trip Rent a Car markasıdır...
gorunum-tasarim

Kıbrıs Oto kiralama

Kıbrıs rent a car

Kıbrıs Araç kiralama firması. 2016 model lüks kiralık arabalar. Havalimanında ücretsiz teslim oto kiralama.

Rezervasyon : 0533 866 60 60

Kıbrısda araç kiralama için Trip Rent a Car güvencesi ve garantisiyle rahat bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.