Kıbrıs Araç Kiralama

ercan havalimani arac kiralamaKıbrıs’a gelmeden önce veya geldikten sonra araç kiralamayı düşünüyorsanız, ülke genelinde en uygun ve rakipsiz fiyatlarla araba kiralama hizmeti veren rent a car firmamızı arayabilirsiniz. Şirketimiz, önceden rezerve ettiğiniz kiralık arabanızı istediğiniz yere, istediğiniz saatte ulaştıracaktır. Teslim esnasında cep telefonunuzu açık bulundurmanız, buluşma açısından faydalı olacaktır.

Araç teslim ve alımlarımız tamamen ücretsizdir. Kıbrıs’ta oto kiralama hizmeti aldıktan sonra kira süresi bitinceye kadar 7/24 yol yardım ekibimiz de hizmetinizde olacaktır. Kıbrıs’ta araç kiralama ile adanın kuzey tarafının tüm güzelliklerini kolayca keşfedebilirsiniz.

Trip Rent A Car olarak merkez ofisimiz Girne’dedir. Bunun yanında magosa’da şubemiz bulunmaktadır. Ercan Havalimanında ise devamlı surette teslim ve iadeler için bir personelimiz bulunmaktadır. Kıbrıs Ercan araç teslimleri çok kolay ve pratiktir, bunun yanında zamandan zaman tasarruf edersiniz. Kıbrıs araba kiralama hizmetimiz ofislerimiz kapalı olduğu zamanlarda da devam etmektedir.

Tüm kiralık arabalarımız servis bakımları yapıldıktan ve hijyenik olarak temizlendikten sonra kiracıya teslim edilmektedir. KKTC’nin şehirlerinde de araç kiralama için bizi arayabilirsiniz.

Tüm ilçelere ve otellere kiralık araç getirebiliyoruz, üstelik tamamen ücretsiz. Girne’de bulunan yıkama servisimizde, araç kiranızda iken ücretsiz yıkama servisimizden de faydalanabilirsiniz.

Telif Hakkı © 2024 Trip Rent a Car. Tüm Hakları Saklıdır.
Kıbrıs Oto Kiralama bir Trip Rent a Car markasıdır...
gorunum-tasarim

Kıbrıs Oto kiralama

Kıbrıs rent a car

Kıbrıs Araç kiralama firması. 2016 model lüks kiralık arabalar. Havalimanında ücretsiz teslim oto kiralama.

Rezervasyon : 0533 866 60 60

Kıbrısda araç kiralama için Trip Rent a Car güvencesi ve garantisiyle rahat bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.