Kıbrıs 'ta Oto Kiralama

car rental keyKKTC oto kiralama firması olarak Kıbrıs adası içinde yaşayan ve kiralık arabaya ihtiyacı olan müşterilerimizin yanı sıra, yurt dışından adamıza tatil veya iş amaçlı gelen misafirlerimiz için Kıbrıs'ta oto kiralama hizmeti sağlıyoruz. Kıbrıs genelinde, kiralık araç sektöründe lider konumda bulunan firmamızın 24 saat boyunca Ercan Havalimanı servisi yanı sıra merkez ofisi Girne 'dedir.

Bunun yanında Magosa 'da kiralık araba ihtiyacı olan müşterilerimiz için Gazimağusa şube ofisimiz vardır. Magosa şehri, Magosa Otelleri ve çevresine 24 saat kiralık oto  hizmeti veriyoruz. Ercan Havaalanı araç kiralama servisimiz, havaalanında 24 saat hizmet vermektedir. Ercan Havalimanı teslim ve iadelerimiz tamamen ücretsizdir. Bize özel kiralık araç oto parkından aracınızı herhangi bir park ücreti ödemeden alabilirsiniz.

Rezervasyonunu yaptırdığınız aracı havalimanına getiriyoruz. Yetkili personelimiz sizi kapıda karşılıyor ve kiralık arabanızı size teslim ediyor. Ödemenizi teslimden hemen sonra nakit veya kredi kartı ile yapabiliyorsunuz. Kira bitiminde araba tesliminin nasıl olacağı bilgisi size personelimiz tarafından verilecektir. Ercan Havalimanı 'ndan kiraladığınız arabayı gemi limanlarında veya kaldığınız otelde de teslim edebilirsiniz. Kıbrıs oto kiralama konusunda aradığınız herşeyi firmamızda bulabilirsiniz.

Kıbrıs araç kiralama hizmetinden faydalanmak için 25 yaşınızı doldurmuş olmanız ve geçerli bir sürüş ehliyetinizin olması gerekiyor. KKTC 'de trafik sol taraftan akmaktadır. Tüm kiralık araçlarınızın direksiyonları aracın sağ tarafındadır. Bu şu demek oluyor ki, düz vites bir araç kiraladığınız zaman vitesi sol elle değiştiriyorsunuz. Biraz zor olabileceğini düşünebilirsiniz ama kısa bir süre buna alışacağınızdan emin olun. Eğer düz vites kiralık oto kullanmanın size gerçekten zor geleceğini düşünüyorsanız, o zaman size otomatik vites bir araba kiralamanızı öneririz. Böylece vitesle uğraşmazsınız.

Hedefimiz KKTC' de oto kiralama hizmetini sizlere en hızlı ve en kolay şekilde sunmaktır. Bunun için istediğiniz zaman kiralık araba rezervasyonu yapabileceğiniz web sitemizi kullanabileceğiniz gibi 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz. İstediğiniz kiralik aracın rezervasyonunu yaptırdıktan sonra size sadece uçaktan inip Kuzey Kıbrıs' ın güzelliklerini keşfetmek kalıyor.

Telif Hakkı © 2024 Trip Rent a Car. Tüm Hakları Saklıdır.
Kıbrıs Oto Kiralama bir Trip Rent a Car markasıdır...
gorunum-tasarim

Kıbrıs Oto kiralama

Kıbrıs rent a car

Kıbrıs Araç kiralama firması. 2016 model lüks kiralık arabalar. Havalimanında ücretsiz teslim oto kiralama.

Rezervasyon : 0533 866 60 60

Kıbrısda araç kiralama için Trip Rent a Car güvencesi ve garantisiyle rahat bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.