Kıbrıs Araç Kiralama Firması

Kıbrıs'ta Araç Kiralama

Kıbrıs araç kiralama firması olarak, 2002 yılından günümüze Kıbrıs araba kiralama alanında öncü firmalardan olan Trip Rent A Car şirketinin Kıbrıs'taki araç kiralama markasıdır. Kıbrıs rent a car hizmetini en kolay ve en hızlı şekilde sunmayı amaçlayan firmamızdan 7/24 telefonla arayarak veya online rezervasyon yaparak kiralık aracınızı alabilirsiniz. Girne merkez ofisimiz yanı sıra, Gazi Magosa şube ofisimiz ve Ercan Havalimanında 24 saat rent a car hizmetimizle, siz değerli müşterilerimize Kıbrıs'taki en ekonomik fiyatlarla ve her model kiralık arabalarımızla Kıbrıs'ta araba kiralama olanağı sağlıyoruz.

Kuzey Kıbrıs'ı ziyaretiniz ister iş amaçlı, ister gezi amaçlı olsun, KKTC araç kiralama sektöründe lider konumda bulunan firmamız, sizlere KKTC arac kiralama konusunda her türlü servisi vermeye hazırdır. KKTC oto kiralama denince akla gelen ilk şirket olmamızın yanısıra, uyguladığımız fiyat politikasıyla da KKTC kiralık araç alanında en çok tercih edilen firmayız.

Trip Rent A Car, "Kıbrıs Oto Kiralama" markasıyla müşterilerine KKTC genelinde en ucuz kiralık araç fiyatları ile Kıbrıs araç kiralama hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Ercan Havalimanı'nda yapılan araç kiralamalarında ek ücret almıyoruz !

Telif Hakkı © 2024 Trip Rent a Car. Tüm Hakları Saklıdır.
Kıbrıs Oto Kiralama bir Trip Rent a Car markasıdır...
gorunum-tasarim

Kıbrıs Oto kiralama

Kıbrıs rent a car

Kıbrıs Araç kiralama firması. 2016 model lüks kiralık arabalar. Havalimanında ücretsiz teslim oto kiralama.

Rezervasyon : 0533 866 60 60

Kıbrısda araç kiralama için Trip Rent a Car güvencesi ve garantisiyle rahat bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.